Mūsdienās cilvēki cieš no dažādām slimībām, no kurām daudzas nereaģē uz ārstēšanu un maksimums, ko sola ārsti, ir aizkavēt neizbēgamo.
Bet, ja nu mēs sakām, ka ir viens dabisks profilaktisks līdzeklis, kas palīdzēs izvairīties no daudzām slimībām un to komplikācijām?
Tas ārstē bronhītu, reimatismu, cukura diabētu, artrītu, sinusītu, podagru, osteohondrozi, lūzumus, aterosklerozi, starpskriemeļu trūci, hronisku koronāro nespēju un ausu slimības.
Un to visu paveic parasts dadzis! Jā, tu dzirdēji pareizi, tas ir tas pats augs, kas aug daudzos pagalmā un kuram nepamatoti netiek pievērsta uzmanība.
Daži cilvēki apgalvo, ka dadža sakne ir izārstējusi aknu slimību (pat cirozi), nieru saslimšanu, palīdzēja atbrīvoties no žultsakmeņiem.
Protams, ir zināms par tās dziedinošajām īpašībām ādas slimībām: ekzēma, apdegumi, trofiska čūla, psoriāze, brūces.
Sakne ir laba arī kosmētiskiem nolūkiem – ja tu skalosi matus tādā novārījumā, tie pārtrauks izkrist un kļūs spēcīgi un veselīgs. Un tas viss par brīvu.
Dadža saknes tēja mazina drudzi, izārstē saaukstēšanos.
Lūk, kā jāpagatavo tēja no dadža:
Ja atrodi dadzi ar jaunām un skaistām lapām, izroc tā sakni – tai piemīt pašas spēcīgākās ārstnieciskās īpašības. Apdzeltējuša un sausa dadža saknes ir bezjēdzīgi lietot, un tā tu tikai velti tērē laiku.
Dadža lapu novārījumu var izmantot mutes skalošanai -tas mazina zobu sāpes, pietūkumu un nogalina kaitīgos mikrobus.
Kad tu izroc sakni, tā ir jānomazgā un pilnībā jāizžāvē. Pēc tam sakni ir nepieciešams sasmalcināt.
Viena ēdamkarote sausas dadža saknes sajauc ar divām glāzēm verdoša ūdens. Vāra apmēram 10 minūtes, pēc tam izslēdziet uguni un ļauj tējai stāvēt 2 stundas.
Nokās to, dzer pusi glāzes trīs reizes dienā 10-15 minūtes pirms ēšanas.
Pirms ārstēšanas uzsākšanas mēs iesakām konsultēties ar speciālistu, lai izslēgtu jebkādas kontrindikācijas.
Vai esi dzēris tādu tēju? Kāds bija efekts?
avots: cooku.ru